Pomysły na przyjęcie w ogrodzie

Przyjęcie okolicznościowe we własnym ogrodzie to doskonały pomysł wpisujący się w aktualne trendy. Przeczytaj nasz wpisi zainspiruj się rozwiązaniami, dzięki którym zachwycisz swoich gości i miło spędzisz czas. 

 

Zadbaj o odpowiednie wyeksponowanie potraw

Jak powszechnie wiadomo dania powinny być pięknie zaserwowane, wtedy są jeszcze bardziej apetyczne. Jednak przy organizacji przyjęcia w ogrodzie ważne jest również zadbanie o to, by stojące na stołach przekąski były odpowiednio chronione przed niepożądanymi warunkami zewnętrznymi i np. owadami. Menu i sposób jego podania należy więc skrupulatnie przemyśleć. Warto systematycznie donosić małe porcje przekąsek i uzupełniać brakujące napoje. Można zdecydować się również na podanie dań i przekąsek pod stosownymi przykryciami.

 

Przed słońcem i przed deszczem

Namioty, parasole, żagle – rozwiązania są różne. Ważne, by siedząc przy stole nie przeszkadzało Wam słońce, a przelotny deszcz nie popsuł Wam zabawy. Zwykle przy większych uroczystościach okazuje się, że potrzeba więcej zacienionego miejsca niż mamy do dyspozycji na co dzień, dlatego zastanów się, czy nie warto wypożyczyć dodatkowego wyposażenia. 

 

Postaw na kolorowe, naturalne napoje

Naturalna woda źródlana, mnóstwo owoców, dodatek ziół i warzyw to najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia, ale również fantastyczny dodatek wizualny. Stoisko z lemoniadami o różnych smakach zwykle stanowi fantastyczną atrakcję dla dzieci. Szczególnie, jeżeli pozwolicie im serwować napoje.   

 

Niech będzie przytulnie i ciepło

Kolejne ważne dodatki to nakrycie stołu, poduszki i koce. Wieczory są coraz chłodniejsze, a szkoda przecież kończyć przyjęcie szybciej z powodu chłodu. Poduszki w kontrastowych kolorach. nawiązujących np. do koloru zastawy lub serwet na stole, przydadzą się nie tylko po to, by siedziało się wygodniej, ale również by zrobiło się przytulniej.

 

Pomysły w stylu eko

Papierowy obrus, po którym można pisać? Okazuje się, że to pomysł który przypada do gustu nie tylko tym najmłodszym gościom. Popularne stają się również winietki w postaci kamyków. Na kamykach w podobnych rozmiarach pisakiem akrylowym można wypisać imiona gości. Naturalny klimat wprowadzą ustawione gęsto doniczki z ziołami. Aby je wyeksponować można użyć niewielkich drewnianych palet. Jako podstawek można użyć naturalnego, surowego drewna.  Najpiękniejsze i najbardziej ekologiczne ozdoby to oczywiście takie, które można zjeść! Dlatego zawsze polecamy pięknie  wyeksponować owoce na paterach i skusić się na zaserwowanie gościom jedzenia w postaci pięknych miniprzekąsek. Finger foody nie wychodzą z mody!

 

Przemień swój ogród w magiczne miejsce

Można zadbać o wiele dodatków, ale wystarczy dopracować kwestię odpowiedniego oświetlenia, poczekać na zachód słońca i wtedy… dzieje się magia! Kolorowe bądź żółte liczne małe lampki zawieszone bezpośrednio nad stołem lub w jego otoczeniu – na drzewach, balkonie czy werandzie, rozłożone wzdłuż ścieżek lub na samym stole sprawią, że nie będziecie chcieli od niego odchodzić. Można pomyśleć również o zapachowych świecach (sprawdzą się te, które odstraszają niechciane owady!) lub efektownych lampionach.

 

Poczuj się gościem na własnym przyjęciu

Jesteśmy przekonani, że zawsze warto być gościem na przyjęciu – nawet, jeżeli jest się jego gospodarzem. Wiedząc, jak angażujące i czasochłonne jest przygotowanie potraw, nieustanne obsługiwanie stołów, a także zadbanie o najmniejszy detal wystroju zachęcamy do skorzystania z usługi pełnej organizacji uroczystości. Widząc jak zadowoleni są nasi klienci – musimy Wam powiedzieć, że naprawdę warto. 

Kup Kamagra w Polsce Kup Viagra w Polsce