Wesele? Nie zapomnij o finger food!

Finger food podane w atrakcyjny sposób to niesłabnący trend na weselach, o którego zaletach warto pamiętać decydując się na wybór weselnego menu. Dlaczego?

Pięknie podane

Kolorowe jedzenie w małych porcjach, zaserwowane w specjalnych naczyniach: na widelczykach, szpikulcach, pierścieniach, wykrawaczach, miseczkach czy w kieliszkach stanowi samo w sobie element dekoracji. Zachęca nie tylko do spróbowania, ale i oddaje charakter imprezy. Jeżeli więc myślicie o niezwykle eleganckim przyjęciu np. w stylu glamour, finger food sprawdzi się niezawodnie.

 

Swobodnie zjedzone

Oczywisty i największy atut małych przekąsek to ich wygoda spożywania. Myślisz o imprezie plenerowej? Będą idealne! Nie wymagają użycia sztućców i nie trzeba rezygnować z zabawy, by skusić się na coś do jedzenia. Finger food przypadnie do gustu również tym najmłodszym gościom, którzy lubią próbować wielu rzeczy, choć nie zawsze mają ochotę je do końca zjadać.

 

We wszystkich smakach

Jeżeli słysząc finger food wyobrażasz sobie nudne koreczki z żółtym serem i pomidorem to jesteś w błędzie. Miniprzekąski nie muszą stanowić jedynie elementu zimnej płyty. Można pokusić się na zaserwowanie przekąsek na ciepło. Doświadczony szef kuchni przyrządzi dla was wykwintną przekąskową ucztę, a każda minipotrawa będzie stanowić wybitne połączenie różnorodnych walorów działających na zmysł wzroku, węchu i smaku.